نکاتی برای تولید محتوا لباس کودکان

برای آن دسته از کسانی که در زمینه‌ پوشاک و وسایل مربوط به کودکان فعالیت می کنند و یا کسانی که به دنبال آغاز کسب و کار خود در این حوزه هستند، پیشنهاد می‌کنیم ما را تا آخر این مطلب همراهی کنند. در این مقاله ما به شما نکاتی در مورد نحوه‌ تولید محتوای لباس کودک و وسایل مربوط به کودکان ارائه خواهیم داد.

  • استوری اینستاگرام روشی ساده اما کاربردی در تولید محتوا

امروزه شبکه‌ اجتماعی اینستاگرام دارای یک ملیون کاربر فعال است که تعداد قابل توجه‌ای از این افراد در زمینه تولید محتوا فعالیت می کنند. شما می توانید علاوه بر فعالیت در صفحه خود از استوری‌های اینستاگرام نیز برای تولید محتوا‌ی اینستاگرام پوشاک کودکان استفاده کنید. استوری ایسنتاگرام به مخاطب شما این اجازه را می دهد تا محتوای تولید شده توسط شما 24 ساعت در اختیار او قرار بگیرد و اگر شما نیاز داشتید تا آن محتوا را به صورت دائم در صفحه خود قرار دهید، می توانید از قابلیت هایلات کردن استفاده کیند. فراموش نکنید شبکه اجتماعی اینستاگرام قابلیت های زیادی برای تولید محتوا در اختیار شما قرار می دهد. از ابزارها و فیلترهای مخصوص در ابزار استوری برای جذاب کردن محتوای خود و از هشتگ‌پ ها برای یافتن راحت تر محصولات خود استفاده کنید.

  • با پینترست آشنا شوید و از قابلیت‌های آن استفاده کنید
بیشتر بخوانید:  خرید لباس نوزادی: اینترنتی یا حضوری

یکی دیگر از شبکه های اجتماعی مناسب برای تولید محتوا که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده  پینترست است، استفاده از این شبکه اجتماعی برای تولید محتوا در حوزه کودک بسیار هوشمندانه خواهد بود به این دلیل که طیف زیادی از مخاطبان آن مادرانی هستند که به دنبال ایده هایی برای لباس یا وسایل کودک خود هستند. اگرچه پینترست یک شبکه اجتماعی محسوب می شود اما کاربران از پینترست برای گرفتن ایده در زمینه های هنر، مد و پوشاک و دکوراسیون استفاده می کنند. 85 درصد از کاربرانی که قصد خرید چیزی را دارند از این پلتفرم برای پیدا کردن وسیله مدنظر خود بهره می برند، بنابراین شما می توانید با ایجاد صفحه‌ای برای فروشگاه خود در پینترست، مشتریان بیشتری را جذب کنید.

  • اینفلوئنسرهایی که در حوزه کودکان فعالیت می کنند را دنبال کنید

امروزه یکی از روش‌های بسیار ساده و اما در عین حال کاربردی استفاده از اینفلوئنسر‌ها برای تبلیغات و تولید محتوا است. این افراد دارای مخاطبین گسترده‌ای هستند. شما می توانید با ارسال محصولات خود از آنها بخواهید شما را به دنبال‌کنندگان خودشان معرفی کنند.

  • در نمایشگاه های حضوری شرکت کنید
بیشتر بخوانید:  فواید آموزش کامل یوگا برای جسم، مغز و روح

درست است که شما به صورت آنلاین در حوزه‌ کودکان فعالیت می‌کنید اما اگر بتوانید در یک نمایشگاه حضوری شرکت کنید این امکان را برای شما ایجاد می کند تا با همکاران خود، تولیدکنندگان و البته با مشتریان جدیدی که چندان طرفدارد خرید آنلاین نیستند، آشنا شوید. همچنین شرکت در این نمایشگاه ها باعث می شود تا مشتریان با شما به صورت حضوری آشنا شوند و راحت تر به شما اعتماد کنند. از فعالیت های جانبی مثل پخش بروشور و یا کارت ویزیت نیز غفلت نکیند.

  • با معلمان حوزه کودکان ارتباط بگیرید

یکی از افراد تاثیر گذار در شبکه‌های اجتماعی معلمان هستند که برای برقراری ارتباط با معلمان دیگر و به اشتراک گذاشتن ایده‌های آموزشی خود از این پلتفورم ها استفاده می کنند. معلمان می توانند یک گزینه مناسب برای بازاریابی محصولات کودکان باشند چرا که مخاطبان آنها در حوزه کودکان فعالیت می کنند.

  • یک سایت جذاب برای فروشگاه خود طراحی کنید

بسیاری از صاحبان مشاغل آنلاین وقت و هزینه زیادی را صرف فعالیت های آنلاین خود و تولید محتوا در حوزه کسب و کار خویش انجام می دهند اما به طراحی سایت برای کسب و کار خود توجه نمی کنند. طراحان سایت با استفاده از رنگ ها، تصاویر، فونت های جذاب و طرح مناسب به جذب مخاطبین شما کمک شایانی می کنند.

  • به بسته بندی محصولات خود توجه کنید
بیشتر بخوانید:  زانتان گام را از کجا تهیه کنیم؟

استفاده از بسته بندی جذاب و در کنار آن داشتن لوگویی با طرح خلاقانه می تواند یکی از راه های تولید محتوا برای شما باشد. داشتن بسته بندی خوب باعث می شود تا مشتریان شما با منتشر کردن عکس آن در فضای مجازی، توجه دوستان آنها را به محصولات شما دوچندان کند.

  • مشتریان خود را با مسابقات سرگرم کنید

یکی از روش های عالی برای تولید محتوا برگزاری مسابقات و دادن هدایا است. از مخاطبان خود بخواهید از محصولات شما نقاشی بکشند و یا با آنها عکسی بگیرند تا از این طریق با مشتریان خود ارتباط برقرار کنید. این روش خلاقانه باعث می شود مخاطبان با محصولات شما آشنا شوند و در کنار آن با دادن هدایا به آنها محصولات شما را در شبکه های مجازی به اشتراک بگذارند.

  • کار خود را به شرکت های معتبر بسپارید

شما میتواند با شناخت بهترین شرکت دیجیتال مارکتینگ در حوزه فعالیت خود تمام این کار ها را برونسپاری کنید. ما به شما بررسی مجموعه بیزون را پیشنهاد می کنیم.

مطلب پیشنهادی

انتخاب روسری مناسب

از آنجایی که شال و روسری قسمت سر را پوشش می دهند، دقت در انتخاب …