هدیه تبلیغاتی برای پزشکان

پزشکان یکی از قشرهای زحمت کش و پرتلاش جامعه هستند که در هر شرایطی به حفظ جان و سلامتی ما کمک می‌کنند. با روش‌های مختلفی می‌توان از زحمات آنان تشکر کرد اما ارائه یک هدیه تبلیغاتی می‌تواند جز راه‌های خلاقانه باشد. همه افراد هدیه گرفتن را دوست دارند و شما با هدیه تبلیغاتی، تا همیشه نام خود را در ذهن پزشکان ثبت خواهید کرد. ارائه هدیه تبلیغاتی به پزشکان علاوه بر اینکه حس قدردانی شما را نشان می‌دهد، باعث تبلیغات برند درج شده بر روی هدیه هم خواهد شد.

در هنگام انتخاب هدیه تبلیغاتی مختص پزشکان باید دقت کنید که هدیه شما کاربردی باشد. در صورتی کمپین تبلیغاتی یک برند با موفقیت انجام می‌گیرد که هدیه بتواند در طول روز مورد استفاده افراد واقع شود؛ در صورت عدم استفاده از هدیه، صرف هزینه برای خرید آن منطقی نخواهد بود. علاوه بر کاربردی بودن یک هدیه، باید به کیفیت آن هم توجه کنید. در صورتی که هدیه تبلیغاتی شما بی کیفیت باشد اثر بدی بر روی ذهن افراد باقی گذاشته و اعتماد خود را نسبت به برند شما از دست می‌دهند. در ادامه مقاله به معرفی هدایایی پرداخته‌ایم که می‌توانند یک هدیه تبلیغاتی مناسب برای روز پزشک باشند.

  • ماگ به همراه دمنوش: پزشکان در طول روز با بیماران مختلفی در ارتباط هستند و حجم کارایی بالایی را تحمل می‌کنند؛ در این شرایط هدیه دادن ماگ تبلیغاتی به همراه ست دمنوش بهترین گزینه خواهد بود. بر روی ست دمنوش می‌توانید نام برند خود را درج کرده و بر روی ماگ هم لوگوی شرکت را با روش‌های چاپ با کیفیت مانند چاپ فلت بد، حک کنید. هر زمان که پزشکان با آن ماگ نوشیدنی میل کنند، به یاد خدمات شما خواهند افتاد و تبدیل به یکی از مشتریان وفادار شما می‌شوند. از سمت دیگر هر شخصی که وارد اتاق پزشک شود، نام برند را بر روی لیوان و ست دمنوش خواهد دید و هر روز افراد بیشتری خدمات شما را خواهند شناخت.
  • ست رومیزی: با ارائه یک ست رومیزی به پزشکان کمک خواهید کرد به وسایل قرار گرفته بر روی میز خود، نظم دهند. ست رومیزی بسته به انتخاب شما می‌تواند شامل وسایلی مانند خودکار، دفترچه یادداشت، ماگ، تقویم و … باشد. پزشکان می‌توانند وسایل خود را از روی میز جمع کرده و در داخل این ست رومیزی قرار دهند. در گوشه‌ای از ست هم می‌توانید نام برند خود را درج کنید تا همیشه به یاد شما باشند.
  • خودکار و روان‌نویس: خودکار تبلیغاتی از جمله هدایایی است که برای هر قشر و هر سنی کاربرد دارد. چه جامعه هدف شما دانش آموزان باشند و چه پزشکان، خودکار هدیه تبلیغاتی خوبی خواهد بود. برای خرید خودکار تبلیغاتی نیاز به صرف هزینه زیادی ندارید و حتی با بودجه کم می‌توانید آن را تهیه کرده و به دیگران هدیه دهید. خودکارها در انواع و طرح‌های مختلفی تولید می‌شوند و می‌توانید با توجه به سلیقه خود یکی از آن‌ها را انتخاب نمایید اما اگر تمایل دارید هدیه تبلیغاتی شما خاص‌تر از همیشه باشد، بهتر است به سراغ روان‌نویس تبلیغاتی بروید. پزشکان در طول روز از خودکار استفاده زیادی می‌کنند و هدیه دادن یک روان‌نویس می‌تواند آن‌ها را خوشحال سازد. روان‌نویس نسبت به خودکار هزینه بالاتری دارد اما ارزش هزینه اضافه را خواهد داشت. تنها کافیست روان‌نویس را در داخل یک جعبه هدیه زیبا قرار داده و به پزشکان آن را تقدیم کنید.
  • گلدان: هدیه دادن گلدان یا گل‌های تزئینی برای زیبایی مطب، گزینه‌ای ایده‌آل خواهد بود. گلدان‌ها با طرح‌ها و اندازه‌های مختلفی تولید شده و می‌تواند اتاق کار پزشکان را از همیشه زیباتر کند. علاوه بر زیبایی، باعث افزایش روحیه و انرژی مثبت خواهد شد و یک هدیه تبلیغاتی ارزشمند محسوب می‌شود.
  • کیف چرم: کیف‌های چرم تبلیغاتی با دو نوع چرم طبیعی و چرم مصنوعی تولید شده و معمولا طول عمر بالایی دارند. کیف پول چرم، کیف اداری چرم و کیف مدارک میتوانند هدایای تبلیغاتی کاربردی برای پزشکان باشند.

مطلب پیشنهادی

اهمیت طرح جابربن حیان در نظام آموزشی | آموزش خلاقیت محور

با توجه به نتایج به دست آمده می توان گفت نظرات پژوهشگران برتر طرح جابر …