آیا اجاره خودرو به صرفه است؟

اجاره خودرو  موضوعی که این روزها در بیشتر شهرهای بزرگ دیده می شود و افراد زیادی خواهان استفاده از این خدمات هستند. رونق این خدمات در گذشته کمتر بود اما امروزه توجه به رفاه و کیفیت زندگی باعث شده تا افراد خواهان استفاده از خدمات اجاره ماشین  برای مجالس عروسی، قرارهای مهم کاری، تجارت، گردشگری و سفر و … باشند.

زمانی که شما در سفر و گردش همچنان مشغول رانندگی کردن باشید، فرصتی برای لذت بردن از محیط اطراف نخواهید داشت و یا اگر یک قرار کاری مهم داشته باشید فرصت تمرکز بر اعصاب و برنامه ریزی درست را، پیدا نخواهید کرد. چون رانندگی می تواند استرس های شما را بیشتر کند بخصوص اگر بخواهید مسافت های زیادی را به رانندگی کردن بپردازید. پس در این گونه شرایط اجاره خودرو با راننده می تواند بهترین گزینه پیش رو برای شما باشد تا، بتوانید چند روزی را فقط روی کار و گردش تمرکز کنید.

آیا اجاره ماشین به صرفه است؟

شاید تصور کنید که اجاره ماشین با راننده  فقط برای قشر مرفه جامعه امکان پذیر است و افراد عادی شرایط اجاره خودرو را نخواهند داشت. بهتر است این باور را کنار بگذارید و سری به شرکت آراد سیر بزنید. این شرکت برای هر سبک و سلیقه ای با هر بودجه ای، خودروی مناسب دارد. پس نگرانی بابت هزینه نداشته باشید. چون مشتری می تواند خودروی لوکس، میان رده یا ارزان قیمت را بسته به شرایط خود اجاره کند. می توانید اطمینان حاصل کنید که اگر خواهان خودروی اجاره ای باشید در شرکت آراد سیر دست خالی بیرون نمی آیید چون قیمت های اجاره به قدری منصفانه و اقتصادی تعیین شده است که مشتری هیچ فشاری را متحمل نمی شود.

شما اگر با خودروی خود مسافرت کنید علاوه بر هزینه های سوخت باید هزینه استهلاک را هم لحاظ کنید و در پاره ای از مواقع این هزینه ها به قدری زیاد می شود که شما را از ادامه سفر باز می دارد. اما زمانی که شما بر اساس قرارداد در شرکت آراد سیر برای مدت مشخصی خودرویی را اجاره می کنید و مبلغ قرارداد را پرداخت میکنید دیگر از بابت استهلاک و خرابی خودرو و … نگرانی نخواهید داشت.

انواع ماشین اجاره ای

آیا اجاره ماشین به صرفه است؟

در شرکت آراد سیر اجاره خودرو با راننده  به صورت روزانه، هفتگی، سالانه، ماهانه و حتی ساعتی انجام می شود. لیست خودروهای اجاره ای متشکل از انواع خودروهای با کیفیت جهانی، خودروهای سواری معمولی، خودروهای شاسی بلند، خودروهای ایرانی و … می باشد. شما آرزوی سوار شدن هر خودرویی را که داشته باشید، می توانید با اجاره کردن آن در شرکت آراد سیر به رویای خود جامه ی عمل بپوشانید.

معمولا هزینه اجاره خودروها روزانه حساب می شود و هر چقدر تعداد روزهای اجاره بیشتر شود، مبالغ کلی کمتر خواهد شد. تمامی خودروهای این مجموعه معتبر، از لحاظ ایمنی تضمین شده هستند و هیچ گونه نقص فنی ندارند، پس با خیال راحت با اجاره خودرو بدون راننده  سفر کنید. در این شرکت شرایط اجاره تا حدودی با شرکت های مشابه متفاوت است و در قبال اجاره،چک، سفته و یا سند ملکی از مشتری نمی خواهد، بلکه شرایط به نحوی تهیه و تنظیم شده که صلاح مشتری مد نظر قرار گرفته شده است تا به آسانی بتواند خودروی مورد نظر خود را اجاره و در اختیار بگیرد.